Programer C/C++ (Razvoj CAD aplikacij)

Podjetje CGS Labs širi svojo razvojno ekipo. V svoje vrste vabimo ambiciozne programerje, ki boste sodelovali pri razvoju CAD aplikacij za področje AEC (arhitektura in gradbeništvo). Podjetje CGS Labs trži svoje programe po vsem svetu in konkurira največjim ponudnikom tovrstnih rešitev.

Naše stranke so tuja in domača gradbena podjetja in biroji, ki CGS Labs programsko opremo dnevno uporabljajo pri načrtovanju infrastrukturnih objektov, kot tudi veliki proizvajalci programske opreme, ki CGS Labs tehnologije vključujejo v svoje programske rešitve.

Kaj ponujamo:

  • Zaposlitev s polnim delovnim časom na sedežu podjetja v Ljubljani.
  • Zanimive in izzivov polne projekte.
  • Redno plačilo in fleksibilen delovni čas.
  • Izobraževanje in obiske mednarodnih konferenc in seminarjev.

Vaše naloge bodo:

  • Razvoj lastnih aplikacij z jezikom C/C++ v Autodesk okolju (AutoCAD, Civil 3D, BricsCAD),
  • Implementacija novih funkcionalnosti ter nadgradnja obstoječe CGS Labs programske opreme za področje nizkih gradenj in infrastrukture

Pričakujemo:

  • Poznavanje C/C++.
  • Dobro pisno in ustno komuniciranje in sposobnost dela v timu.
  • Motiviran in pozitiven odnos do dela in sodelavcev.
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika.

Vašo prijavo in CV pošljite na:

Leon Leban,
Vodja razvoja CGS programske opreme
leon.leban@cgs-labs.com